Něco se stane
jen #jedenkrát za život

První musí být hlava
aneb Inovace myšlení

24. 4. 2018, DOX+, Praha

Děkujeme všem spíkrům i návštěvníkům, že přispěli k velmi příjemné atmosféře, ve které sdílení jednotlivých témat obohatilo každého z nás.
K dispozici jsou FOTOGALERIE a VIDEO ZÁZNAMY.

Tuhle možnost jste měli pouze #Jedenkrát!

Zahraniční i čeští spíkři hovořili v krátkých blocích o svých životních i pracovních zkušenostech a náhledech na změny či inovace, které dopadají na společnost i individualitu člověka. Druhá část „NeKonference“ se podívala na inovace z pohledu neúspěchů (protože každý evoluční krok vpřed si nárokuje také oběti).

A jak to probíhalo?

Každý spíkr vystoupil se svým tematickým příspěvkem, na který navázala moderovaná diskuze s otázkami, doplněním nebo třeba i polemikou. Hlavní část programu Talk time jsme absolvovali bez pauz (kávu/čaj, lehké občerstvení nebo i vyběhnout na čerstvý vzduch mohl každý dle svého uvážení kdykoli během programu). Celý den se odehrával bez tlumočení a přesto jsme si velice dobře rozuměli.

Program

11.00 – 13.00

Lounge time

Nejsme příznivci raketových startů, a tak začneme zahřívacím network kolečkem, během kterého můžete s keynote spíkry diskutovat na libovolné téma.

13.00 – 18.00

Talk time

Odpoledne nás čeká hlavní část programu. Společně si poslechneme ty, kteří se aktivně zabývají inovacemi. Kromě technologických inovací se zaměříme také na inovace mysli.

19.30 – 21.00

FuckUp Night time

FuckUp Nights je série pravidelných setkání, během kterých známé osobnosti nemluví o svých úspěších, ale naopak o věcech, které se zrovna nepovedly, ale zkusit se musely.

Spíkři

Petr Beneš

Petr se pro tuto příležitost ujme role průvodce programem a povede diskuzní část po každém vystoupení. Pokládat své dotazy a náměty budete moci v průběhu programu i vy. Technooptimista a propojovač lidí. V letech 1995-2015 přibližoval svět technologií a byznysu v bankovnictví – v Česku, ale také v Austrálii, USA, Polsku a Thajsku. Od 2006 řídil 10 let Informační technologie ve dvou českých bankách – GE Money a České spořitelně. Poslední dva roky se pohybuje v 6D academy a UP21 jako mentor startupů.

ZÁZNAM DISKUZNÍHO BLOKU I (video)
ZÁZNAM DISKUZNÍHO BLOKU II (video)

Deepak Chopra

Americký lékař a spisovatel, světová autorita v oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu a celostní medicíny. Napsal více než 85 knih, které byly přeloženy do 43 jazyků, a jejichž celosvětový náklad přesáhl 20 milionů výtisků. Je zakladatelem nadace „Chopra Foundation“, spoluzakladatel a předseda „Chopra Center for Wellbeing“ v Carlsbadu v Kalifornii.

ZÁZNAM VYSTOUPENÍ (video)

Roger James Hamilton

Roger je světově renomovaný futurista, podnikatel, a tvůrce profilového systému Dynamiky bohatství a talentu, který žije na Bali a pravidelně cestuje po světě, aby mentoroval podnikatele v rozvoji jejich podnikání a uplatnění jejich talentů, vášní a poslání. V Čechách bude letos poprvé! Roger je mimo jiné zakladatelem Entrepreneurs Institute, který má největší podnikatelskou komunitou na světě – více než 2 miliony podnikatelů z více než 200 zemí.

ZÁZNAM VYSTOUPENÍ (video)

Barbora Chuecos

Generální ředitelka Mary Kay ČR/SR. Působí jako mentor v několika projektech se zaměřením na ženy v byznysu. Její silné stránky jsou myšlení ve velkém, sebereflexe a práce sama na sobě. Motto: „Vše se děje pro moje dobro“. Je vdaná, s manželem Ernestem má syna Ángela.

Světlana Witowská

Novinářka a moderátorka. Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, pracovala v ČTK, MF Dnes a od roku 2009 v České televizi, kde dnes moderuje pořad Interview ČT24.

Pavel Kysilka

Ekonom, v letech 1992 až 1999 člen bankovní rady a viceguvernér Státní banky československé a později České národní banky, od prosince 1997 do července 1998 pověřen zastupováním guvernéra ČNB v plném rozsahu. V letech 2011 až 2015 byl generálním ředitelem České spořitelny. Zakladatel a předseda správní rady 6D academy.

ZÁZNAM VYSTOUPENÍ (video)

Jan Mühlfeit

Globální stratég, mentor a autor bestselleru The Positive Leader. Má za sebou velmi úspěšné budování týmů a organizací během své téměř 22 let dlouhé kariéry v Microsoftu, kde působil na různých vedoucích pozicích. Ve své poslední roli (2007 – 2014) byl Presidentem pro Evropu, Microsoft Corporation.

ZÁZNAM VYSTOUPENÍ (video)

Kateřina Novotná

Lektorka a spoluzakladatelka projektu Odemykání dětského potenciálu, kde společně s Janem Mühlfeitem vede kurzy, workshopy a přednášky pro rodiče, děti, studenty i celé školy. Hledají společně s dětmi jejich silné stránky a učí je s nimi pracovat tak, aby byly v životě nejen úspěšné, ale hlavně šťastné. Snaží se téma nových forem a přístupu vzdělávání dostat k lidem nejen v ČR, ale i v zahraničí.

ZÁZNAM VYSTOUPENÍ (video)

Tomáš Hajzler

Realizoval se v řadě zahraničních korporací i několika vlastních firmách – následoval syndrom vyhoření a proto „přehodil výhybku“ a začal se věnovat tématu nové práce a prospěšnosti podnikání. Zakladatel Peoplecomm, věnuje se šíření filozofie svobody ve firemním světě. Vydává knihy, píše, přednáší, vyhledává a propojuje firmy, které kladou vyšší smysl nad vydělávání.

ZÁZNAM VYSTOUPENÍ (video)

James A. Cusumano

Odborník s úspěšnými kariérami v zábavním průmyslu, ve vědě, řízení korporací a podnikání. Pochází z Kalifornie, vystudoval fyzikální chemii na Rutgers University. Po sedmi letech řízení týmu výzkumu a vývoje u Exxonu založil v Silicon Valley společnost Catalytica, která se rozrostla na společnost s ročním příjmem 500 milionů dolarů. Je autorem 3 románů a několika knih na témata Leadership. Majitel zámku a hotelu Chateau Mcely.

ZÁZNAM VYSTOUPENÍ (video)

Hosté navazujícího programu
FuckUp Night – Leadership Special
– pořádáme ve spolupráci s ELAI Prague –

Tomáš Sedláček

Autor a filozof ekonomie.

Zbyněk Frolík

CEO Linet Group SE

Lucie Brešová

Výkonná ředitelka Kiwi.com

Roger James Hamilton

Futurista, podnikatel, zakladatel Entrepreneurs Institute a tvůrce Dynamiky Bohatství

Martin Záklasník

CEO E.ON Czech holding AG

Navazující projekty

Odemykání dětského potenciálu

ONLINE KURZ JANA MÜHLFEITA A KATEŘINY NOVOTNÉ

www.odemykanidetskehopotencialu.cz

Festival Evolution

FESTIVAL EVOLUTION

22.-23. září 2018, Výstaviště Praha

www.festivalevolution.cz

Týden Inovací

KONFERENCE & INOVAČNÍ VELETRH, SEMINÁŘE

14. květen 2018, Forum Karlín, Praha

www.tydeninovaci2018.cz

Kontakt

Místo konání akce:

Multifunkční hala Centra současného umění DOX
Poupětova 1, Praha 7

 

Kontakt na pořadatele:

Festival Evolution s.r.o.
Na louce 453/16, 111 01 Praha 10
IČ: 29028591

Tel.: +420 241 471 413

@: jedenkrat@evolution.cz

www.jedenkrat.cz